fb

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie honorowi Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów

  1. Kitrasiewicz Janusz
  2. Miszewski Piotr
  3. Wilk Maciej

Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów

  1. Adamek-Lewandowska Hanna
  2. Andrzejewska Joanna
  3. Andrzejewska-Ratajczak Marta
  4. Balicka Agnieszka
  5. Banach Alicja 
  6. Baranowska Dorota
  7. Batoryna Marta 
  8. Bączkowska Karolina 
  9. Białas Aleksandra
  10. Białek-Marks Anna
  11. Bilińska-Gorzelnik Joanna 
  12. Bonar-Tarnawa Marta 
  13. Borgul Magdalena
  14. Borzyszkowska Lucyna 
  15. Broniszewska Magdalena
  16. Bryłowski Andrzej
  17. Chwastek Łucja 
  18. Cyrklewicz Anna
  19. Czornak Nina 
  20. Dąbrowska Dominika
  21. Długa Małgorzata 
  22. Dowgiałło Marta
  23. Drozd Monika
  24. Duszyńska Kinga
  25. Fladrowska Dominika 
  26. Froelich-Deja Aleksandra 
  27. Gaworowski Bartłomiej 
  28. Giers-Sanecka Marta 
  29. Gierszewska-Pingot Paulina 
  30. Głogowska Karolina 
  31. Golasik Barbara 
  32. Grima (Żeberek) Danuta
  33. Grobelna Martyna 
  34. Gryszkiewicz-Szczygieł Marzanna
  35. Grządzielska (Bartoszewicz) Karolina
  36. Gwóźdź Katarzyna
  37. Hawryłko-Zygmunt Beata Justyna
  38. Heine-Bąk Justyna
  39. Hlebowicz Anna Mieczysława 
  40. Iwińska Weronika
  41. Jackowska-Mazur Agnieszka
  42. Jakimowski Piotr
  43. Jałoszyńska Anita
  44. Jamróz Joanna
  45. Janek Sylwester
  46. Janik Mateusz 
  47. Janiszewska Aleksandra
  48. Jankowiak Barbara
  49. Jarosińska Anna 
  50. Jasiak Joanna 
  51. Jeziorska Maria 
  52. Jędrusik Magdalena 
  53. Jóźwik Beata
  54. Jurkowski Kuba
  55. Kaczmarska-Pająk Anna 
  56. Kamińska Renata 
  57. Kasprzak-Witkowska Marta
  58. Kauc Katarzyna
  59. Kaźmierska Agata
  60. Keck Małgorzata
  61. Kiełczewski Sebastian
  62. Kiliszkiewicz Mariusz
  63. Kitrasiewicz Janusz
  64. Kleczkowska Paulina 
  65. Klimek Daria
  66. Kliś Anna
  67. Kluczyńska (Kasprzak) Anna
  68. Knuth-Jasińska Emilia
  69. Korga Zuzanna
  70. Kośmicki Jeremi
  71. Kowalczyk-Skorupa Alicja
  72. Kowalski Patryk 
  73. Kramek Marcin
  74. Kraszewska Dominika 
  75. Kruk (Szulc) Monika 
  76. Kubacka Lidia
  77. Kurowska Magdalena 
  78. Kwiecińska Monika
  79. Lewandowska Natalia
  80. Libiszewska Katarzyna
  81. Ludwiczak Ilona
  82. Łacna Magdalena 
  83. Łęcki Tomasz
  84. Łopyta Zofia
  85. Łukaszewska Dobrawa 
  86. Maciejewska Karolina 
  87. Maj Anna 
  88. Makuch Bożena 
  89. Makulski Marcin
  90. Mańko Zuzanna 
  91. Mańko-Marcysiak Małgorzata 
  92. Markiewicz Katarzyna
  93. Marzec (Zientalska) Magdalena
  94. Matkowska Izabela
  95. Matuła-Rżeńska Ewelina
  96. Michalak Michalina 
  97. Michalik (Jurczyk) Dorota
  98. Michnowicz Magdalena 
  99. Miszkurka (Miętek) Aleksandra 
  100. Miszewski Piotr 
  101. Młynarczyk Agnieszka 
  102. Montowski Tomasz 
  103. Mruk Bożena
  104. Mystek-Pałka Honorata
  105. Niemkiewicz Agnieszka
  106. Nietresta (Goc) Katarzyna
  107. Nitek Agata
  108. Nowak Agnieszka
  109. Nowak Marta
  110. Nowak- Zoń Izabela 
  111. Nowicka-Mikołajun Hanna 
  112. Olszewska Olga 
  113. Ozdoba Monika
  114. Paszkowski Maciej 
  115. Pawlaczyk Justyna
  116. Pawlewicz Jakub 
  117. Pawłowska Anna 
  118. Piątek Edyta
  119. Piekarski Jakub 
  120. Pienkowski Sebastian
  121. Piotrkowska Magdalena
  122. Pisani Anna 
  123. Podolska Kinga
  124. Poniatowska-Leszczyńska Katarzyna
  125. Ponto Katarzyna
  126. Pracka Joanna 
  127. Prusaczyk Monika
  128. Pruszkowska Olga (Smyk)
  129. Przybylska Natalia 
  130. Przybylski Piotr 
  131. Pycka Marzena
  132. Pytel Monika
  133. Raczkowski Łukasz
  134. Redding (Sztafarek) Alicja
  135. Rompca Joanna
  136. Róg-Mazurek Jakub 
  137. Różański Piotr 
  138. Rymarczyk Michał 
  139. Sargun-Masiukiewicz Marzena 
  140. Sawicka Anna 
  141. Senderecka Dorota
  142. Sendecka Karolina 
  143. Skibska Sylwia 
  144. Smuszkiewicz Paweł
  145. Sobot-Kasperska Karolina
  146. Sochaj Katarzyna
  147. Soroko Emilia
  148. Sotek Hanna
  149. Starostka-Rudy Małgorzata
  150. Starowicz Katarzyna
  151. Stępowska Izabela
  152. Stojek Monika 
  153. Straszewski Michał
  154. Sulińska-Bieńkowska Monika 
  155. Suś Karolina
  156. Swaryczewska Natalia 
  157. Szafrański Paweł 
  158. Szaynok Faustyna
  159. Szczepański Arkadiusz
  160. Szopińska Monika 
  161. Tołpa Katarzyna
  162. Tomecka Marzena
  163. Tomicka-Pałasz Eliza 
  164. Trzcińska (Paczoska) Katarzyna
  165. Urbaniak-Wichniewicz Bogna 
  166. Walczak Joanna 
  167. Walnik Katarzyna 
  168. Wawrzecka-Ratajczak Katarzyna
  169. Wegner Aleksandra 
  170. Werbińska Katarzyna 
  171. Wieczorek Katarzyna 
  172. Widawska Kamila 
  173. Wilk Maciej
  174. Wojciechowska Kornelia
  175. Wojtynkiewicz Ewa 
  176. Wolikowska Magdalena
  177. Wota Barbara
  178. Wrabec Zuzanna 
  179. Zabuska Anna Ilona 
  180. Zagłoba-Góralska Anna
  181. Zakrzewska Małgorzata 
  182. Zaród Aleksandra
  183. Zawadzka Marta 
  184. Zdanowicz Atena 
  185. Zmitrowicz Magdalena 
  186. Zwoliński Piotr Tadeusz 
  187. Ździebło Kazimierz 
  188. Żak Małgorzata