fb

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie honorowi Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów

  1. Kitrasiewicz Janusz
  2. Miszewski Piotr
  3. Wilk Maciej

Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów

  1. Adamek-Lewandowska Hanna
  2. Andrzejewska Joanna
  3. Andrzejewska-Ratajczak Marta
  4. Balicka Agnieszka
  5. Bączkowska Karolina
  6. Białek-Marks Anna
  7. Bogdanowicz Adrianna
  8. Borgul Magdalena
  9. Borzyszkowska Lucyna
  10. Brejnak Magdalena
  11. Bryłowski Andrzej
  12. Brzezińska Monika
  13. Buławska Elżbieta
  14. Cegła Natalia
  15. Chomuszko Martyna
  16. Chrzanowska Danuta
  17. Cieszko-Kowalska Ewa
  18. Cieślewicz Monika
  19. Dąbrowska Dominika
  20. Domańska Martyna
  21. Dowgiałło Marta
  22. Drozd Monika
  23. Duszyńska Kinga
  24. Dziembor Ewelina
  25. Ebertowska Katarzyna
  26. Froelich-Deja Aleksandra
  27. Gałęzewska Joanna
  28. Gierszewska-Pingot Paulina
  29. Głogowska Karolina
  30. Goc Katarzyna
  31. Gramatyka Bożena
  32. Grygier-Stępień Małgorzata
  33. Gryszkiewicz-Szczygieł Marzanna
  34. Grządzielska Karolina
  35. Gwóźdź Katarzyna
  36. Habrzyk Marta
  37. Haniecka Maria
  38. Hawryłko-Zygmunt Beata
  39. Heine-Bąk Justyna
  40. Iwińska Weronika
  41. Jałoszyńska Anita
  42. Jakimowski Piotr
  43. Jamróz Joanna
  44. Janas Martyna
  45. Janek Sylwester
  46. Janiszewska Aleksandra
  47. Jankowiak Barbara
  48. Jędrusik Magdalena
  49. Jóźwik Beata
  50. Jurkowski Kuba
  51. Kaczmarska-Pająk Anna
  52. Kapuścińska Maria
  53. Kasprzak Anna
  54. Kauc Katarzyna
  55. Kaźmierska Agata
  56. Keck Małgorzata
  57. Kiełczewski Sebastian
  58. Kiliszkiewicz Mariusz
  59. Kleczkowska Paulina
  60. Klinowska Magdalena
  61. Knuth-Jasińska Emilia
  62. Korga Zuzanna
  63. Kośmicki Jeremi
  64. Kowalczyk Alicja
  65. Kowalski Patryk
  66. Kramek Marcin
  67. Krawczyk Krystian
  68. Kubacka Lidia
  69. Kwiecińska Monika
  70. Lebdowicz Kseniak Ewa
  71. Lewandowska Natalia
  72. Libiszewska Katarzyna
  73. Liminowicz Karolina
  74. Ludwiczak Ilona
  75. Łęcki Tomasz
  76. Łopyta Zofia
  77. Łukaszewska Dobrawa
  78. Makuch Bożena
  79. Makulski Marcin
  80. Maliszewski Adam
  81. Marjanek Katarzyna
  82. Markiewicz Katarzyna
  83. Marzec Magdalena
  84. Matkowska Izabela
  85. Matuła Ewelina
  86. Michalik Dorota
  87. Miętek Aleksandra
  88. Mikulicz Natalia
  89. Miszewski Łukasz
  90. Mrozik Małgorzata
  91. Mruk Bożena
  92. Musiał Iwona
  93. Mystek-Pałka Honorata
  94. Narkiewicz-Nowak Agnieszka
  95. Niemkiewicz Agnieszka
  96. Nitek Agata
  97. Nowak Agnieszka
  98. Nowak Agnieszka
  99. Nowicka-Mikołajun Hanna
  100. Olesińska Anna
  101. Oleszek-Marmól Małgorzata
  102. Osipowicz Kamila Paulina
  103. Owczarek Roksana
  104. Ozdoba Monika
  105. Paczkoska Katarzyna
  106. Paszko Emilia
  107. Pawlaczyk Justyna
  108. Pawlewicz Jakub
  109. Piasecka Agata Sylwia
  110. Piątek Edyta
  111. Pienkowski Sebastian
  112. Pilarczyk Justyna
  113. Pilarska Natalia
  114. Piotrkowska Magdalena
  115. Podolska Kinga
  116. Poniatowska-Leszczyńska Katarzyna
  117. Popławska Agata
  118. Pracka Joanna
  119. Przybylska Natalia
  120. Przybylski Piotr
  121. Przystał Natalia
  122. Pycka Marzena
  123. Pytel Monika
  124. Raczkowski Łukasz
  125. Ratajczyk Małgorzata
  126. Rompca Joanna
  127. Róg-Mazurek Jakub
  128. Sciepuro Karolina
  129. Sejdowska Justyna
  130. Senderecka Dorota
  131. Smuszkiewicz Paweł
  132. Smyk Olga
  133. Sobot Karolina
  134. Sobota Anna
  135. Soroko Emilia
  136. Sotek Hanna
  137. Staniszewska Patrycja
  138. Starostka-Rudy Małgorzata
  139. Starowicz Katarzyna
  140. Straszewski Michał
  141. Strzeszewska Agnieszka
  142. Suś Karolina
  143. Szaynok Faustyna
  144. Szczepański Arkadiusz
  145. Szostak-Kędzierska Zofia
  146. Sztafarek Alicja
  147. Tomecka Marzena
  148. Trzeciecka Aleksandra
  149. Tubelewicz Piotr
  150. Tudorowska Malwina
  151. Vogt Joanna
  152. Vogt-Kostecka Maja
  153. Wania Beata
  154. Wawrzecka-Ratajczak Katarzyna
  155. Werbińska Katarzyna
  156. Wieczorek Katarzyna
  157. Więcek Mariusz
  158. Wojtynkiewicz Ewa
  159. Wota Barbara
  160. Wróblewska-Czerniak Anna
  161. Zagłoba-Góralska Anna
  162. Zapała Ewelina
  163. Zaród Aleksandra
  164. Zielak Grzegorz
  165. Zielińska Małgorzata
  166. Ziota Simela
  167. Ździebło Kazimierz
  168. Żak Małgorzata
  169. Żeberek Danuta